Si kurrë më parë, Vera Grabocka i shpreh dashurinë Timo Fllokos në postimin super romantik: Të dua… – AlpeGossip
Si kurrë më parë, Vera Grabocka i shpreh dashurinë Timo Fllokos në postimin super romantik: Të dua…

Si kurrë më parë, Vera Grabocka i shpreh dashurinë Timo Fllokos në postimin super romantik: Të dua…

Artisti i mirënjohur Timo Flloko, promovoi librn e tij të dytë, “Kërcim në bosh” në një event me miq dhe të ftuar specialë.

Në mbrëmjen dedikuar poezisë dhe dashurisë u thanë fjalë të ndjera për artistin, por ajo që na tërhoqi vëmendjen më shumë, ishte një dedikim mjaft romantik i bashkëshortes së tij, Vera Grabocka.

Producentja dhe regjisorja e njohur ndau në Instagram dy foto të këndshme nga eventi, me një dedikim që na emocionoi. Si kurrë më parë Vera Grabocka i shprehu dashurinë Timo Fllokos me fjalët: Të dua!

Kaq ka mjaftuar që në Instagram të shpërthejnë komentet dhe t’i urojnë çiftit të mrekullueshëm edhe shumë suksese të tjera.