“PARA KREDISË DHE PAS KREDISË”/ Julian Deda na bëri të gjithëve për të qeshur me postimin e tij (FOTO) – AlpeGossip
“PARA KREDISË DHE PAS KREDISË”/ Julian Deda na bëri të gjithëve për të qeshur me postimin e tij (FOTO)

“PARA KREDISË DHE PAS KREDISË”/ Julian Deda na bëri të gjithëve për të qeshur me postimin e tij (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Julian Deda përveç performancave plot humor në emisionet ku ushtron profesionin e tij, kujdeset vazhdimisht që edhe ndjekësit në llogarinë në Instagram t’i bëjë për të qeshur me postime interesante.

Juliani së fundmi ka publikuar një foto në Insta Story e cila na bëri të gjithëve për të qeshur, ku mbishkruan: “Para kredisë, pas kredisë!”

Njëherazi ai na ka befasuar në foton “para kredisë” pasi duket shumë ndryshe nga sot, me flokë të gjata, të ndara në mes dhe të kapura bisht pas qafës.

Ndërsa në foton “pas kredisë” shfaqet i rrethuar nga koleget e tij të emisionit “Duplex”… me Eliona Pitarkën, Arta Elezajn dhe Rashel Kolanecin.