Modelja e famshme tregon se ka turp kur pozon me të brendshme… – AlpeGossip
Modelja e famshme tregon se ka turp kur pozon me të brendshme…

Modelja e famshme tregon se ka turp kur pozon me të brendshme…

Është një modele me famë ndërkombëtare, por ka raste që edhe Kate Upton ka turp kur i duhet të zhvishet dhe të pozojë me të brendshme.

 

25-vjeçarja shihet në një nga fotot për koleksionin e markës italiane Yamanay me kokën e ulur, ndoshta e ndrojtur nga fotografi nga Pulja, Giampaolo Sgura.