ME SHISHE DHE FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Morena Tarakut – AlpeGossip
ME SHISHE DHE FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Morena Tarakut

ME SHISHE DHE FISHEKZJARRE/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Morena Tarakut

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për këngëtaren shqiptare Morena Taraku pasi ajo festonte ditëlindjen. Ajo mori një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat por më i veçanti dhe i komentuari ishte ai i ish-partnerit të saj, Sasha Sobhani.

Morena nëpërmjet disa videove që ka shpërndarë në profilin e saj në ‘Instastory’ ka treguar se së bashku me miqtë e saj kanë festuar deri në orët e  para të mëngjesit në një club nate.

Siç shihet nga pamjet nuk kanë munguar shishet  e shumta me fishekzjarret, balerinat që kërcenin dhe sigurisht edhe torta e ditëlindjes mbi të cilën shkruhej një urim për këngëtaren.