RIKE ROÇI PËR KËTË HALLOWEEN/ Ekspozon gjoksin “bombastik” dhe u shndërrua në vrasësen më seksi (FOTO) – AlpeGossip
RIKE ROÇI PËR KËTË HALLOWEEN/ Ekspozon gjoksin “bombastik” dhe u shndërrua në vrasësen më seksi (FOTO)

RIKE ROÇI PËR KËTË HALLOWEEN/ Ekspozon gjoksin “bombastik” dhe u shndërrua në vrasësen më seksi (FOTO)

Rike Roci është një nga ish-banoret më të komentuara të “Big Brother” dhe që nga koha e pjesëmarrjes në këtë show, ajo është kthyer shpesh në qendër të vëmendjes së mediave. Mjafton të përmendim kur u pikas në shkallët e stadiumit në Francë teksa Shqipëria po luante në Kampionatin Europian të Futbollit dhe së bashku me Iridi Oxën u cilësuan si tifozet më seksi.

E që prej asaj kohe, Rike Roçi ka qenë shumë akvite si në rrjetet sociale ashtu edhe në mediat vizive e ato online.

Së fundmi Rike Roçi duket sërish shumë sensuale. Ajo ka zgjedhur të provokojë për festën më të frikshme. E lyer me ngjyrë të kuqe dhe me fustanin provokues Rikja ka ndezur sërish rrjetin.

45261805-2153798614887635-1098212941334839296-n_1541061219-4425687.jpg

45181821-249971169018762-742240842047029248-n_1541061219-6909308.jpg

 

45250692-185174469073688-9160258067965673472-n_1541061218-7433920.jpg