PO BËN NAMIN ME PROJEKTET E FUNDIT/ Por tani Dafina Zeqiri deklaron se… (FOTO) – AlpeGossip
PO BËN NAMIN ME PROJEKTET E FUNDIT/ Por tani Dafina Zeqiri deklaron se… (FOTO)

PO BËN NAMIN ME PROJEKTET E FUNDIT/ Por tani Dafina Zeqiri deklaron se… (FOTO)

Që nga vera, Dafina Zeqiri duket se është kthyer fuqishëm në muzikën dhe skenën shqiptare me koncerte dhe projekte të reja muzikore me dy bahskëpunime mjaft të fuqishme me Lumi b dhe Noizy, të cilat kanë rezultuar dhe në suksese të vërteta.

Hit pas hiti duket se Dafina nuk ka të ndalur dhe ka treguar se ka ende mjaft surpriza për fansat e saj.

Nëpërmjet Instastories, Dafina ka treguar se ka gati dhe 5 projkte të reja.

”Kur i ki nja pesë projekte dhe s’e din cilin me e publiku më përpara”, ka shkruar në një publikim ën Instastory këngëtarja, e më pas vallëzon para pasqyrës!, ka shkruar Dafina.

dafina.jpg