NJË FAMILJE E LUMTUR/ Kylie Jenner publikon videon e ëmbël me partnerin dhe vajzën e saj - AlpeGossip
NJË FAMILJE E LUMTUR/ Kylie Jenner publikon videon e ëmbël me partnerin dhe vajzën e saj

NJË FAMILJE E LUMTUR/ Kylie Jenner publikon videon e ëmbël me partnerin dhe vajzën e saj

Thuhej se Kylie Jenner dhe Travis Scott po pësonin një krizë midis tyre, por së fundmi miliarderja ka bërë gjithçka për të treguar se në fakt çdo gjë është në rregull. Ditën e sotme, ajo ka publikuar një video në ‘Instagram’ ku vajza e saj, Stormi duket me një çantë ‘Hermes’ në dorë, ndërsa Travis krah saj, duke u kujdesur që të mos rrëzohet. “Nuk ka ndërmend ta lëshojë atë çantë”, shkruan Kylie, duke zbuluar fiksimin e Stormit me çantat e saj. Me këtë video, Kylie hedh poshtë çdo thashethem për marrëdhënien e saj me Travis. Kujtojmë se një vit më parë, Kylie ka zbuluar se kjo çantë që Stormi mban në dorë (dhuratë nga Kourtney), do të ishte çanta e saj e parë.

View this post on Instagram

she won’t let go of that purse 👛 😫

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on