I GJETËN DROGË NË VALIXHE/ Arrestohet reperi i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
I GJETËN DROGË NË VALIXHE/ Arrestohet reperi i famshëm (FOTO)

I GJETËN DROGË NË VALIXHE/ Arrestohet reperi i famshëm (FOTO)

Fluturimi i reperit Lil Pump në Los Anxheles u ndërpre sepse agjentët e TSA gjetën drogë në valixhet e tij.

Pump u nis për në Miami të enjten pasdite, por burimet pranë TMZ thonë se ai dhe ekuipazhi i tij kishin hipur të gjithë në avion, por një stjuardesë u tha se kishte një problem.

Reperi dhe stafi i tij zbritën dhe u pyetën nga policët për drogën e gjetur tek valixhet e tij dhe e arrestuan.

Fluturimi u vonua për një orë dhe reperi është ende duke u marrë me policët për këtë çështje.