U THA SE JANË NDARË/ Dafina Zeqiri dhe DJ Geek shfaqen papritur me njëri-tjetrin – AlpeGossip
U THA SE JANË NDARË/ Dafina Zeqiri dhe DJ Geek shfaqen papritur me njëri-tjetrin

U THA SE JANË NDARË/ Dafina Zeqiri dhe DJ Geek shfaqen papritur me njëri-tjetrin

Prej kohësh përflitet se Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Madje u tha se edhe i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Por së fundmi, ata janë shfaqur sërish përkrah njëri-tjetrit. Në ditëlindjen e këngëtares së njohur nuk mungoi një urim nga ana e Geek dhe as pjesëmarrja e tij në festë.

U tha se janë ndarë, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek shfaqen papritur me

Megjithatë ende nuk është e qartë çfarë po ndodh mes tyre. Mbetet për tu parë nëse Dafina dhe Geek po mbajnë një raport profesional apo janë pajtuar sërish.