ÇIFTI MË I KOMENTUAR I BIG BROTHER/ Zbuloni çfarë po ndodh mes Danielit dhe Fotinisë (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI MË I KOMENTUAR I BIG BROTHER/ Zbuloni çfarë po ndodh mes Danielit dhe Fotinisë (FOTO)

ÇIFTI MË I KOMENTUAR I BIG BROTHER/ Zbuloni çfarë po ndodh mes Danielit dhe Fotinisë (FOTO)

Danjeli dhe Fotinia janë fituesit e BB9 dhe ndër personat e preferuar të publikut shqiptar.

Në momentin kur ata u tërhoqën nga rrjetet sociale për të mos  u shfaqur bashkë për një kohë të gjatë filluan dyshimet se ata ishin ndarë.

Por duket se gjithçka e ka një sqarim. Në një video live me fansat, Fotini ka sqaruar se Danjeli ndodhet jashtë shtetit dhe kjo është arsyeja pse si keni parë bashkë.

Gjithashtu ajo ka treguar se unazën e martesës nuk mund ta mbajë më pasi ka marë shumë kile dhe i janë enjtur gishtat.