SHPËRTHEN Roza Lati: T'ju vijë TURP që më vini në diskutim mirësjelljen, anën time më... (FOTO) - AlpeGossip
SHPËRTHEN Roza Lati: T’ju vijë TURP që më vini në diskutim mirësjelljen, anën time më… (FOTO)

SHPËRTHEN Roza Lati: T’ju vijë TURP që më vini në diskutim mirësjelljen, anën time më… (FOTO)

Ditën e djeshme në rrjetet sociale dhe në shumë media online u diskutua gjatë një video, që ishte shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve të një interviste që moderatorja Roza Lati dha një vit më parë për gazetaren Dasara Karaiskaj.

Kjo intervistë është zhvilluar në një nga lokalet e Tiranës dhe në një moment dy vajzat e njohur janë ndjerë të bezdisura nga pastruesja e cila po pastronte krah tyre.

Ato i janë drejtuar asaj me disa fjalë të cilat nuk dëgjohen mirë në video, por sipas tyre Roza e ka ironizuar pastruesen gjatë gjithë kohës, ndërkohë që ajo nuk ja ka kthyer, por thjesht ka vazhduar punën e saj.

Pjesë nga biseda:

Roza: Do vish këtej tani?

Dasara: Do mbylli turnin ajo tani…

 

Pas sqarimit që bëri se videoja e postuar ishte e para 1 viti dhe njerëzit kapeshin kot me atë, Roza Lati ka vazhduar të sqaroj fansat se ajo nuk e bënte kurrë atë gjë dhe se pika e saj më e fortë ishte mirësjellja./AlpeNews.al/