Çfarë fati! Bes Kallaku ÇMEND fansat, shfaqet në krahë të Princ Harry-t (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë fati! Bes Kallaku ÇMEND fansat, shfaqet në krahë të Princ Harry-t (FOTO)

Çfarë fati! Bes Kallaku ÇMEND fansat, shfaqet në krahë të Princ Harry-t (FOTO)

Aktori i humorit, Bes Kallaku, është një prej figurave më të komentuara të showbizit shqiptar. Postimet e tij në Instagram ai i argëton fansat e tij me foto e video humoristike.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe sëfundmi ku në një foto të publikuar në Instastoryn e tij, ai shfaqet në krah me Princ Harry-n.

“Me Princ Harry”- shkruan Besi në foton e publikuar, ku mesa duket ka photoshopuar fytyrën e princit në trupin e një prej miqëve të tij, të cilin e ka etiketuar dhe në foto. Ama Besi me këtë photoshop kaq të mirë me siguri do t’ja ket hedhur ndonjë syri jo të vëmendshëm./AlpeNews.al