“JEMI ZËNË, KEMI QESHUR,KEMI QARË”/ Rozana Radi urim të veçantë Fiori Dardhës – AlpeGossip
“JEMI ZËNË, KEMI QESHUR,KEMI QARË”/ Rozana Radi urim të veçantë Fiori Dardhës

“JEMI ZËNË, KEMI QESHUR,KEMI QARË”/ Rozana Radi urim të veçantë Fiori Dardhës

Ditën e sotme moderatorja e emisionit “Boom”, Fiori Dardha feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga mikesha e saj Rozana Radi.
Rozana ka postuar një foto të tyre në Instagram dhe i ka bërë një urim shumë të veçantë Fiorit.

“Ka qene e veshtire te arrime deri ketu, kemi kaluar shume veshtiresi por ne fund ja kemi dale, jemi rritur bashke, jemi zene kemi qeshur kemi qare . Sot pas 2 dekadash jemi perseri ne kembe duke trokitur gotat ne diten e lindjes tende.
Sot me the: – Iku jeta u plakem!!!!! (kete e the per vete se une mbahem ende) Nuk e di nese do te bejme ndonje botox nje dite ne fytyre, di vetem te te them qe jemi lodhur shume per te patur ate rrudhe dhe do falenderojme Zotin qe na jep mundesine ta jetojme jeten!

Neper filma ne kete situat personazhi kryesor vendos ose te vazhdoje perpara ose te kthehet pas, por ky qe jetojme eshte realitet dhe mundemi vetem te vazhdojme perpara ndaj beje me nje buzeqeshje te madhe. Gezuar diten e lindjes”, shkruan Rozana.