’’Ça ke shkrujt tek këmba apo roman’’/ Bes Kallaku i kthen fansit me batutën që nuk e prisnim: Kam pas… (FOTO) – AlpeGossip
’’Ça ke shkrujt tek këmba apo roman’’/ Bes Kallaku i kthen fansit me batutën që nuk e prisnim: Kam pas… (FOTO)

’’Ça ke shkrujt tek këmba apo roman’’/ Bes Kallaku i kthen fansit me batutën që nuk e prisnim: Kam pas… (FOTO)

Tashmë Instagrami është bërë edhe një infrastrukturë lidhëse mes Vip-ave të shoëbizz-it dhe fansave të tyre, ku këta të fundin shpesh herë i mburin, i shajnë ose edhe i ngacmojnë.

Bes Kallaku është një nga personazhet më funny që mund të gjeni në Instagram, ndërsa teksa ka postuar një foto një fans i ka shkruar: “Ça ke shkrujt tek këmba o Bes?”, pyetje kjo të cilës aktori i është përgjigjur me doza të larta humori.

“Kam pas i provim në gjimnaz, edhe e pata shkrujt qysh atëhere”, shkruan Bes Kallaku në përgjigjen e tij.

Me siguri po qeshni me të madhe tani! Besi si gjithmonë di si të sjelli batuta pikante…