I NDODH E PAPRITURA/ Can Yaman-it nuk po i ecën aspak, seriali i fundit i tij do të mbyllet me… – AlpeGossip
I NDODH E PAPRITURA/ Can Yaman-it nuk po i ecën aspak, seriali i fundit i tij do të mbyllet me…

I NDODH E PAPRITURA/ Can Yaman-it nuk po i ecën aspak, seriali i fundit i tij do të mbyllet me…

Aktori turk Can Yaman bëri shumë bujë me serialin “Erkenci kus” dhe fama e tij e kaloi Turqinë e Shqipërinë duke arritur deri në Amerikë e shumë vende të tjera. Sot ai është një ndër aktorët më të paguar dhe i cilësuar si një ndër meshkujt më simpatik të kinematografisë. Së fundmi Can Yaman xhiroi serialin “Bay Yanlis”, ku luante krah Ozge Gurel mirëpo një lajm i papritur vjen për fansat. Mediat turke bëjnë të ditur se seriali i Can Yaman do të japë finalen së shpejti.

Kështu “Bay Yanlis” do të mbyllet me 14 episode, lajm i cili i ka mërzitur teleshikuesit turk.

Mesa duket Canit nuk po i ecën aspak karriera në këto momente. Së fundmi u tha se një punëtor i stafit të këtij seriali ishte infektuar me koronavirus, çka kishte bërë që të gjithë aktorët të testoheshin. Nuk dihet ende nëse koronavirusi është arsyeja e përfundimit të këtij seriali.