ADROLA DUSHI KTHEHET ME ISH BASHKËSHOTIN? Ja detaji tjetër që na bëri të gjithëve të dyshojmë (FOTO) – AlpeGossip
ADROLA DUSHI KTHEHET ME ISH BASHKËSHOTIN? Ja detaji tjetër që na bëri të gjithëve të dyshojmë (FOTO)

ADROLA DUSHI KTHEHET ME ISH BASHKËSHOTIN? Ja detaji tjetër që na bëri të gjithëve të dyshojmë (FOTO)

Ajo është cilësuar si femra më e bukur shqiptare dhe është padiskutim një prej femrave të më suksesshme, karriera e së cilës vijon në SHBA.

Modelja shqiptare  pranoi disa muaj më parë lajmin se është divorcuar nga bashkëshorti i saj Adis Patushi. Ajo është shprehur se ndarja ishte tërësisht paqësore dhe janë gjithmonë bashkë, kur bëhet fjalë për vogëlushin e tyre, Troi.

Para disa ditësh detaj që nuk i shpëtoi  AlpeNews  ishte komenti i Adrolës në foton e  Adisit  ku ai tregoi se ka bërë një tatuazh për të voglin Troi dhe të gjithë dyshuam se raportet m,und të ndryshonin.

Djali i tyre Troi feston ditëlindjen dhe Adrola postoi një urim në Instagram nëpërmjet një fotoje pranë kullës Eiffel, por në të njëjtin vend Adisi kishte postuar pak më parë që na bën të mendojmë se ata janë bërë bashkë për diltëndjen e Troit.