Me vlerë 450 mijë euro/ Trejsi Sejdini shfaqet në kulmin e luksit dhe tregon para fansave (FOTO) – AlpeGossip
Me vlerë 450 mijë euro/ Trejsi Sejdini shfaqet në kulmin e luksit dhe tregon para fansave (FOTO)

Me vlerë 450 mijë euro/ Trejsi Sejdini shfaqet në kulmin e luksit dhe tregon para fansave (FOTO)

Është e njohur si gangsterja e Elbasanit dhe Trejsi Sejdini shpesh na ka treguar se jeta e saj është e rrethuar nga luksi i skajshëm.

Ndonëse na ka treguar se pëlqen aksesorët e luksit këtë herë Trejsi ka treguar super automjetin me të cilin lëviz.

Pikërisht një automjet Lamborghini Aventador Sv, me vlerë të përafërt me 450 mijë euro dhe Trejsi ka postuar foto me automjetin në Instastoryn e saj.

Me siguri djema kushedi se sa xhelozoni tani për Trejsin. E kush nuk do ta donte një Lamborghini..