Linda Rei “TËRBON RRJETIN” me TANGA/ Uindi Haxhia ka diçka për t’i thënë: O… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei “TËRBON RRJETIN” me TANGA/ Uindi Haxhia ka diçka për t’i thënë: O… (FOTO)

Linda Rei “TËRBON RRJETIN” me TANGA/ Uindi Haxhia ka diçka për t’i thënë: O… (FOTO)

Linda Rei u bë vitin e kaluar një nga personazhet më të përfolur, pasi pranoi hapur jetën e saj dhe kthimin nga mashkull në femër. Pavarësisht se nuk është prezente ne ekranin shqiptar, është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga jeta e saj personale.

Linda nuk ka fare komplekse t’i thotë gjërat troç, por edhe të publikojë foto provokuese në Instagram. E tillë është foto e fundit e publikuar në Insta ku shfaqet me të brendshme tanga ku ka marrë shumë komente të cilat i bllokoi. Mirëpo para se t’i bllokonte i ka shkruar motra e Encës e cila i tha “O sex” me dijsa emoji.