Iva Aliko PA MBATHJE te Çani, Mustafa Nano e ironizon: Zhvishu një çik… – AlpeGossip
Iva Aliko PA MBATHJE te Çani, Mustafa Nano e ironizon: Zhvishu një çik…

Iva Aliko PA MBATHJE te Çani, Mustafa Nano e ironizon: Zhvishu një çik…

Modelja me format bombastike, Iva Aliko është e ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ku sapo ka hyrë në studio ka habitur me veshjen transparente.

Iva nuk ka veshur të mbathura e këtë ja vuri në dukje edhe Çani duke i thënë “Pse ma bëre këtë”.

Pas Ivës, në studio Çani ftoi edhe Mustafa Nanon i cili nuk e njihte Ivën, por tha se e pëlqen tani që e pa.

“Të kujtohet që ta kam nxjerr në studio foto e Ivës dhe më ke thënë që të pëlqen?”, e pyeti Çani.

“Po e vërtet më pëlqen”, u përgjigj Nano dhe më pas i tha Ivës “Zhvishu një çik”, ndonëse modelja është zhveshur mjaftueshëm.