Armina Mevlani zbulon se për çfarë krenohet nga vetja: E vdekur por… (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani zbulon se për çfarë krenohet nga vetja: E vdekur por… (FOTO)

Armina Mevlani zbulon se për çfarë krenohet nga vetja: E vdekur por… (FOTO)

Armina Mevlani komentohet vazhdimisht për jetën e saj luksoze. Pavarësisht akuzave se këtë jetë ia siguron partneri i saj, Shkëlzen Berisha, ajo ka pohuar gjithmonë se ka punuar vet që e vogël dhe tashmë siguron të ardhura të mjaftueshme për të kënaqur veten e saj nga puna si blogere.

Në çdo moment Armina kujdeset që të ndajë me ndjekësit e saj detaje nga jeta e saj e përditshme. Dje blogerja e njohur postoi në “Instagram” një foto pasi kishte mbaruar stërvitjen në palestër.

“E vdekur, por krenare”, shkruan Armina në këtë postim.

Duke pasur parasysh format perfekte të Arminës edhe ne bashkohem me të se pavarësisht lodhjes, ia ka vlejtur puna dhe ajo duhet të ndihet krenare për veten.