Kejvina shkon në Top Channel, “tërbohen” ndjekësit në Instagram: “Tradhëtare!” – AlpeGossip
Kejvina shkon në Top Channel, “tërbohen” ndjekësit në Instagram: “Tradhëtare!”

Kejvina shkon në Top Channel, “tërbohen” ndjekësit në Instagram: “Tradhëtare!”

Është shumë e rëndësishme që njerzit të kuptojnë se figurat e ekraneve të ndryshme shqiptare, tashmë e kanë më të lehtë të lëvizin si të ftuar në studio të ndryshme.

Njësoj ka ndodhur edhe me Kejvinën që jemi mësuar ta shohim në “Xing me Ermalin”. Mbrëmjen e djeshme kjo e fundit ka qenë e ftuar në emisionin sportiv “Top Arena” që ka nisur në Top Channel për Kampionatin Botëror të Futbollit.

Menjëherë sapo Kejvina ka shpërndarë foton nga ambientet e Top Channel kanë nisur komentet negative lidhur me faktin që kjo e fundit është larguar nga Tv Klan për të shkuar në një emision të Top Channel.

 

Duam thjesht të sqarojmë se Kejvina nuk e ka lënë Klan-in, ajo thjesht u ftua në një emision të Top Channel dhe pranoi të shkonte. Është kaq e thjeshtë, nuk kemi përse e “kryqëzojmë” Kejvinën.