RITA ORA I VË “ZJARRIN” RRJETIT/ Këngëtarja në pushime del topless në Ibiza (FOTOT) – AlpeGossip
RITA ORA I VË “ZJARRIN” RRJETIT/ Këngëtarja në pushime del topless në Ibiza (FOTOT)

RITA ORA I VË “ZJARRIN” RRJETIT/ Këngëtarja në pushime del topless në Ibiza (FOTOT)

Rita Ora ka filluar një romancë të re, ndërsa kohët e fundit ka nisur dhe pushimet me të dashurin e saj në Ibiza, Spanjë.

Ajo është fotografuar nga papracët teksa merrte rrezet e diellit.

Duket se këngëtarja kishte shumë “vapë” teksa hoqi bikinit dhe doli topless.