NURI I SHTAZËNISË/ Elita Rudi në muajt e fundit por e mahnitshme dhe në formë (FOTO) – AlpeGossip
NURI I SHTAZËNISË/ Elita Rudi në muajt e fundit por e mahnitshme dhe në formë (FOTO)

NURI I SHTAZËNISË/ Elita Rudi në muajt e fundit por e mahnitshme dhe në formë (FOTO)

Elita Rudi zgjodhi të mos e pranojë pritjen e ëmbël  në media dhe pse fotot e nxorrën zbuluar.

Por pritja mori fund dhe Elita  u dorëzua në videoklipin e bashkëshortit të saj Gjiko, ku ekspozoi për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme  ajo ka vendosur të ndajë disa foto të reja në profilin e saj në “Instagram” dhe duket në top formë.

Elita duket e mahnitshme e veshur me një fustan të zi dhe çizme të së njëjtës ngjyrë, teksa pozon përpara makinës, me duart tek barku i rrumbullakosur.