NUK I REZISTOI DOT KËRKESËS/ Luana Vjollca sjell bashkëpunim me këngëtarin e famshëm kolumbian (VIDEO) – AlpeGossip
NUK I REZISTOI DOT KËRKESËS/ Luana Vjollca sjell bashkëpunim me këngëtarin e famshëm kolumbian (VIDEO)

NUK I REZISTOI DOT KËRKESËS/ Luana Vjollca sjell bashkëpunim me këngëtarin e famshëm kolumbian (VIDEO)

Luana Vjollca ka udhëtuar sëbashku me ekipin e saj në Spanjë për të realizuar një bashkëpunim me kengetarin e famshem te shume hiteve qe degjohen ne te gjithe boten, Jay Santos.

Top channel ben te ditur se ka qenë vetë këngëtari kolumbian ai që i ka kerkuar Luanës të bashkëpunojë me të në projektin e këngës latine dhe kengetarja shqiptare nuk ka refuzuar. Kenga do të përmbajë dhe strofa në gjuhën shqipe.

Luana ka treguar disa momente nga prapaskenat e xhirimeve të klipit të ri që pritet të publikohet së shpejti, permes disa postimeve ne Instagram. Në një video të publikuar nga Luana, Jay Santos përshëndet shqiptarët teksa mban në dorë një bluzë me flamurin shqiptar.