Del e vërteta tronditëse/ Princi William ka probleme mendore (FOTO) – AlpeGossip
Del e vërteta tronditëse/ Princi William ka probleme mendore (FOTO)

Del e vërteta tronditëse/ Princi William ka probleme mendore (FOTO)

Gjatë prezantimit të një projekti për shëndetin mendor në punë, princi William mbajti një fjalim frymëzues, duke zbuluar edhe detaje nga jeta e tij private.
Princi ka rrëfyer se në fakt edhe ai e ka kaluar një periudhë të vështirë, ku tregon se ka vuajtur nga problemet mendore.

“Sheh vetëm gjëra të trishtuara çdo ditë, dhe mendon se jeta është kështu. Çdo ditë e merrni me dëshpërim, trishtim dhe dhimbje. Keni shumë tension dhe nuk keni mundësi ta shkarkoni atë nëse nuk jeni të kujdesshëm.”- është shprehur ai.