Edhe Beyoncé me OTR, vajza seksi Oriola Marashi jep provat (FOTO) – AlpeGossip
Edhe Beyoncé me OTR, vajza seksi Oriola Marashi jep provat (FOTO)

Edhe Beyoncé me OTR, vajza seksi Oriola Marashi jep provat (FOTO)

Nuk të rastis shpesh të kesh fansa emra të njohur të muzikës…

Mbreteresha e popit ka bërë që të gjithë sytë të kthehen tek ajo teksa u shfaq në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së cmimeve Grammy me një fustan te zi të gjatë dhe të hapur deri në fund të këmbës. Ndërsa modelja e cila lakohet pothuajse çdo ditë në mediat rozë për format trupore e pozat provokuese, Oriola Marashi, ka muaj që është bërë zyrtarisht pjesë e labelit “OTR”, por akoma nuk ka debutuar me projektin e saj muzikor.

Nëse ju kujtohet disa vite më parë, Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z zhvilluan turin e tyre muzikor “On the Run”. Pikërisht një foto të Beyonce me shkrimin “I LOVE OTR (E dua OTR)” që sigurisht e ka pasur për turin e saj muzikor, e ka postuar Oriola Marashi. Sa bukur do ishte po të ishte me të vërtetë fanse…