E dashura e Florit “thumbon” Elvanën? Këto shkrime të saj në INSTAGRAM janë “gjithçka” ka thënë – AlpeGossip
E dashura e Florit “thumbon” Elvanën? Këto shkrime të saj në INSTAGRAM janë “gjithçka” ka thënë

E dashura e Florit “thumbon” Elvanën? Këto shkrime të saj në INSTAGRAM janë “gjithçka” ka thënë

Moderatorja Liberta Spahiu dallohet për karakterin e saj të drejtpërdrejt dhe nuk e ka problem që të shpreh mendimin e saj për çështjet aktuale.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë interesante për të ironizuar vajzat, që janë në kërkim të luksit dhe pëlqejnë të mburren në publik.

Përmes disa fotove, Liberta ka “thumbuar” këto vajza që jetojnë një jetë bazuar mbi interesin, të pavërtetë, të bazuar mbi dëshirën për t’u veshur me marka, për të qenë pjesë e shoqërisë së lartë, për të patur sa më shumë ndjekës në Instagram, etj.

Sipas Libertës, këto vajza, mundoheni t’i bëjnë të gjitha këto veç për interes, e madje edhe lidhen me një të dashur vetëm për këtë qëllim, për të plotësuar këto qëllime të cilat më vonë mundohen ti “shesin” si aftësi.

Për kë e ka vallë Liberta? Moderatorja nga Kosova së fundmi shkruhet për lidhjen me Flori Mumajesin, ndërsa Elvana Gjata, me të cilën këngëtari u përfol se kishte një lidhje, ndodhet në një marrëdhënie me një biznesmen me origjinë nga Veriu.