WILLIAM DHE KATE PUBLIKOJNË KARTOLINËN E FESTAVE/ Shihni sa është rritur Princi Louis (FOTO) – AlpeGossip
WILLIAM DHE KATE PUBLIKOJNË KARTOLINËN E FESTAVE/ Shihni sa është rritur Princi Louis (FOTO)

WILLIAM DHE KATE PUBLIKOJNË KARTOLINËN E FESTAVE/ Shihni sa është rritur Princi Louis (FOTO)

Princi William dhe Kate Middleton kanë publikuar kartolinën e festave, një portret shumë i bukur familjar. Në fotografi menjëherë tërheq vëmendjen, Princi Louis, i cili duket se është rritur dhe është bërë një vogëlush shumë bukurosh. Kartolina e William dhe Kate është e para nga familja mbretërore për këto ditë festash.

 

Madje në familjen e tyre duket se festat ndihen më shumë, duke qenë se dy fëmijët Princi George dhe Princesha Charlotte janë shumë të lumtur. Princi William dhe Kate pritet të festojnë Krishtlindjen në Sandringham së bashku me familjen mbretërore.