Ngre këmbët duke parashikuar motin, Alba Hoxha i lë shikuesit me gojën hapur (VIDEO) – AlpeGossip
Ngre këmbët duke parashikuar motin, Alba Hoxha i lë shikuesit me gojën hapur (VIDEO)

Ngre këmbët duke parashikuar motin, Alba Hoxha i lë shikuesit me gojën hapur (VIDEO)

Alba Hoxha është një prej balerinave më të njohura të ekranit, të cilën së fundmi e shohim çdo ditë në ekran duke dhënë parashikimin e motit. Bukuroshja numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku ndan shpesh me fansat edhe momente nga puna e saj.

Disa minuta më parë, balerina ka publikuar një video ku shfaqet duke parashikuar motin, mirëpo në një moment ajo i ka habitur të gjithë shikuesit teksa ngre këmbët për të treguar qytetet e Shqipërisë.

Më pas duke qeshur, Alba ka filluar të kërcejë, duke marrë menjëherë reagimin e fansave në komente, të cilët i tregonin se ishin argëtuar e kishin qeshur me videon e saj.

😂 (P.s tek Part 3 do parashikojme jo vetem motin por dhe ndeshjet ⚽️)

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on