“BEBI LËVIZ”/ London Noor i përkëdhel barkun Sara Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
“BEBI LËVIZ”/ London Noor i përkëdhel barkun Sara Hoxhës (FOTO)

“BEBI LËVIZ”/ London Noor i përkëdhel barkun Sara Hoxhës (FOTO)

Pak ditë më parë trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dha lajmin e bukur se është shtatzënë për herë të dytë. Sara postoi një foto nga pushimet në Maldive ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur e duke treguar se është disa muajshe shtatzënë.

Ndonëse lajmin fillimisht e mbajti të fshehtë, Sara tani po poston shpesh foto e video gjatë shtatzënisë duke ja ëmbëlsuar ditën ndjekësve.

Sot Sara ka postuar një video ku London Noor shfaqet duke i përkëdhelur barkun dhe dëgjohet duke thënë: “Bebi lëviz”.

“Dashuritë e mia”, shkruan Sara krah postimit.

Sara nuk e ka bërë akoma të ditur gjinin e bebit që do vijë në jetë.