Motrat shqiptare i "vënë flakën rrjetit"/ Seksi dhe provokuesi na shfaqen me...(FOTO) - AlpeGossip
Motrat shqiptare i “vënë flakën rrjetit”/ Seksi dhe provokuesi na shfaqen me…(FOTO)

Motrat shqiptare i “vënë flakën rrjetit”/ Seksi dhe provokuesi na shfaqen me…(FOTO)

Bëhet fjalë për Afërdita Dreshajn dhe motrën e saj Jehonën. Motrat nga Maqedonia të cilat në çdo postim të tyre bëjnë shumë buj.

Në fotot e fundit të publikuara nga ato, shohim se motrat Dreshaj nuk kishin kursyer buzëqeshjet për publikun. Ato dukeshin shumë provokuese dhe seksi, veshur të dyja në të bardha.