Stresi "KOKË E KËMBË" në dashuri/ Reagon e fejuara: “Mendoja se çunat si ty ...?!” (FOTO) - AlpeGossip
Stresi “KOKË E KËMBË” në dashuri/ Reagon e fejuara: “Mendoja se çunat si ty …?!” (FOTO)

Stresi “KOKË E KËMBË” në dashuri/ Reagon e fejuara: “Mendoja se çunat si ty …?!” (FOTO)

Nëse mendonit se “djemtë e këqij” nuk bien në dashuri, ky nuk është rasti i reperit shqiptar Stresi. Ai ka vërtetuar se dashuria ndryshon çdo njeri dhe familja është gjëja më e çmuar që dikush mund të ketë.

Pak kohë më parë pushtoi median lajmi se reperi i njohur ishte fejuar. Vajza, e cila tashmë është e fejuara e tij, duket se ka ndikuar shumë te Stresi.

Këtë herë duket se nostalgjia e ka kthyer pas në kohë, teksa në fotot e postuara në ‘InstaStory’, shkruan: “Besa besë besën kam dhënë”.