Publikohet fotoja e parë e Afërditës pas martesës! Sa mahnitëse duket – AlpeGossip
Publikohet fotoja e parë e Afërditës pas martesës! Sa mahnitëse duket

Publikohet fotoja e parë e Afërditës pas martesës! Sa mahnitëse duket

Këngëtarja, Afërdita Dreshaj dje i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.
Ceremonia e dasmës është zhvilluar në Las Vegas nën praninë e miqve dhe familjarëve të çiftit, shkruan lajmi net.

Pjesëmarrëse në këtë event të madh ishte edhe modelja, Xhesika Berberi e cila ia publikoi një foto Afërditës teksa shkëmbente puthje me bashkëshortin.
Në bazë të imazheve, shihet një festë e ‘çmendur’ që po argëtoheshin pafund me muzikë.

“Shumë e lumtur për motren time, ju dua shumë”, ka shkruar ajo.
Ndryshe, Xhesika është tejet e afërt me modelen pasi ka qenë prej fillimit të festës pranë mikes së ngushtë.