HABITEN SHIKUESIT/ Alketa Vejsiu del në emision me fustan transparent (VIDEO) – AlpeGossip
HABITEN SHIKUESIT/ Alketa Vejsiu del në emision me fustan transparent (VIDEO)

HABITEN SHIKUESIT/ Alketa Vejsiu del në emision me fustan transparent (VIDEO)

Ka nisur mbrëmjen e sotme puntata e rradhës e “Dance with me”, spektaklit që mban gozhduar para ekranit të gjithë shqiptarët çdo të hënë. Edhe sot spektakli ka nisur me argëtim dhe sigurisht me kërcim dhe energji pozitive.
Mirëpo ajo që ka tërhequr vëmendjen e teleshikuesve ka qenë Alketa Vejsiu e cila si kurrë më parë sot është shfaqur me një fustan transparent.

Përtej tylit duken qartë këmbët e moderatores dhe pantallonat e shkurtra, por si gjithmonë Alketa shfaqur super elegante dhe e kuruar në detaje.

View this post on Instagram

Filluam @dancewithmealbania Na ndiqni ne @rtvklan

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on