REVOLTOHEN FANSAT/ Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik. E ngatërrojnë me Elvanën dhe… – AlpeGossip
REVOLTOHEN FANSAT/ Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik. E ngatërrojnë me Elvanën dhe…

REVOLTOHEN FANSAT/ Këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik. E ngatërrojnë me Elvanën dhe…

Ditën e sotme parukierja e vip-ave ka publikuar një foto të këngëtares së njohur Genta Ismajli. Ajo shihet e kuruar deri në detaje dhe tepër joshëse por duket se kjo gjë nuk u ka pëlqyer aspak fansave.

Të revoltuar  ata kanë kritikuar pamjen e Gentës ndërkohë që disa e kanë krahësuar me Elvanën ,ndjekësit e  tjerë shprehen të pa kënaqur nga trendi i ri i femrave të showbizit që duken si “copy-paste”.

Kjo nuk është hera e parë që fansat kryqëzojnë vip-et për ndërhyrjet apo  pamjen e tyre të jashme dhe ne fatëkeqëisht u japim të drejtë.

Pasi filtrat,ndërhyrjet estetike,photoshopi, trendet e ndjekin njësoj na e bëjn të vështir ti dallojm në fotot që publikojn.

AlpeNews.al