POSTON FOTON “MATCHY MATCHY”/ Aulona Musta: Ka vjehrra të mira, por e imja… (FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTON “MATCHY MATCHY”/ Aulona Musta: Ka vjehrra të mira, por e imja… (FOTO)

POSTON FOTON “MATCHY MATCHY”/ Aulona Musta: Ka vjehrra të mira, por e imja… (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi Aulona na ka habitur me një postim në Instagram, ku bën një dedikim të veçantë për vjehrrën.

Të kombinuara me të kuqe dhe të zezë, si Aulona ashtu edhe vjehrra e saj duken shumë në formë.

“Kur kombinohesh rastesisht me vjehrren, s’mund te rrish pa e bere nje foto. Ka vjehrra, vjehrra te mira, vjehrra shume te mira, eshte dhe vjehrra ime”, shkruan moderatorja krahas fotos.