PRITEJ PREJ VITESH/ Vjen më në fund një bashkëpunim nga Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj – AlpeGossip
PRITEJ PREJ VITESH/ Vjen më në fund një bashkëpunim nga Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj

PRITEJ PREJ VITESH/ Vjen më në fund një bashkëpunim nga Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj

Albërije Hadërgjonaj dhe mbesa e saj, Beatrix Ramosaj kanë përgatitur një surprizë të bukur për fansat.

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga

Burime për “Prive” kanë zbuluar se dyshja do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim, i cili është pritur prej vitesh. Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura ende, por kaq ka mjaftuar që të lindë kurioziteti.

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga

Kujtojmë se që pas daljes nga “Big Brother VIP” Beatrix është treguar më aktive se kurrë në muzikë dhe ka sjellë tre këngë të reja.

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga

Pritej prej vitesh, vjen më në fund një bashkëpunim nga