BINJAKËT FESTOJNË 8 MUJORIN/ Genta nxjerr foton e ëmbël familjare – AlpeGossip
BINJAKËT FESTOJNË 8 MUJORIN/ Genta nxjerr foton e ëmbël familjare

BINJAKËT FESTOJNË 8 MUJORIN/ Genta nxjerr foton e ëmbël familjare

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Genta Ismajlit. Binjakët e saj, Ivy Blue dhe Icon, festojnë 8 mujorin e ardhjes në jetë.

Binjakët festojnë 8 mujorin, Genta nxjerr foton e ëmbël

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto të ëmbël ku ajo dhe partneri shihen pranë vogëlushëve.

Binjakët festojnë 8 mujorin, Genta nxjerr foton e ëmbël

“Gëzuar 8 mujorin bebat e mi! Ju duam shumë”, ka shkruar ajo krahas fotos.