NË VITET '90/ Valbona Selimllari na kthen pas në kohën kur ishte Miss - AlpeGossip
NË VITET ’90/ Valbona Selimllari na kthen pas në kohën kur ishte Miss

NË VITET ’90/ Valbona Selimllari na kthen pas në kohën kur ishte Miss

Valbona Selimllari na ktheu mbrapa në kohë me një foto, në ditën kur përfaqësoi Shqipërinë në Miss Europe 1992.

E bukura Valbonë siç e shohim dhe në foto me veshje tradicionale dhe me flamurin shqipatr në dorë. ” Miss Europe 1992 😍
Kthim pas në kohë të bukura, me flamurin shqiptar dhe veshjen tradicionale të Tiranës ❤️#Tirana100Vjet #TiranaKryeqytet #Tirana100 #MissEurope” shkruan ajo krahas fotos.

Mesa duket Valbona ka ndier nostalgji për ato kohë dhe e ka shprehur këtë. Të shumta kanë qenë kometet që i kanë treguar dhe njëherë se sa e bukur dukej atëherë dhe vazhdon të duket. ALPEgossip.al