I FTUAR NË “DASMËN E VITIT”/ Bes Kallaku kërkon një hudhër në Como të Italisë (FOTO) – AlpeGossip
I FTUAR NË “DASMËN E VITIT”/ Bes Kallaku kërkon një hudhër në Como të Italisë (FOTO)

I FTUAR NË “DASMËN E VITIT”/ Bes Kallaku kërkon një hudhër në Como të Italisë (FOTO)

Bes Kallaku njihet për humorin e tij përveçse në televizion edhe në rrjetet sociale.

Aktori është i ftuar ditën e sotme në dasmën e Sarës dhe të Ledionit.

Dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin postimet e tij gjithë humor.

“Spo gjej dot i kokerr hudher ne te gjithe Italine”,- shkruan Besi në mbishkrimin e fotos.

“Foto e fundit pa hudhër”,-shkruan në foton tjetër.