KUR TË DILNI PËR PAZAR/ Vishuni si Kim Kardashian dhe të gjithë do t’i kenë sytë tek ju – AlpeGossip
KUR TË DILNI PËR PAZAR/ Vishuni si Kim Kardashian dhe të gjithë do t’i kenë sytë tek ju

KUR TË DILNI PËR PAZAR/ Vishuni si Kim Kardashian dhe të gjithë do t’i kenë sytë tek ju

Kim Kardashian është fotografuar në Kalifoni teksa bënte pazar për krishtlindjet bashkë me motrën e saj Kourtney. Ajo mori vëmendjen e paparacëve me veshjen që kishte zgjedhur, pasi binte në sy për ngjyrat e ndezura.

Kim kishte zgjedhur të vishte një palë tuta sportive të gjera në ngjyrë rozë, xhaketë me të njëjtën ngjyra dhe çizme me takë.

Ndërsa motra e saj kishte zgjedhur ngjyra më e dimërore dhe u shfaq më e thjeshtë. Kim si gjithmonë ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve.