GATI PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Nora Istrefi zbulon një pjesë të shtëpisë luksoze (FOTO) – AlpeGossip
GATI PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Nora Istrefi zbulon një pjesë të shtëpisë luksoze (FOTO)

GATI PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Nora Istrefi zbulon një pjesë të shtëpisë luksoze (FOTO)

Artistja, Nora Istrefi është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës shqiptare.

Ssç shihet nga fitimet në muzikë ka krijuar një jetë me standarde të larta e këtë e tregon edhe përmes pamjeve që ka publikuar nga shtëpia e saj luksoze.

Në fotografitë e ndara me ndjekësit, ajo ka treguar një pjesë të shtëpisë dhe bredhin që e ka dekoruar për festat e fundvitit.

Nora gëzon një jetë të lumtur e prej vitesh është e martuar me muzikantin, Robert Berisha dhe janë prindër të një vajze(Renee).

Së shpejti pritet të lansohet dueti i saj me Skerdin, xhirimet e të cilit janë pothuajse në finalizim.