Brenda festës në anije/ Armina Mevlani provoi një tjetër version të “Kiki Challenge” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Brenda festës në anije/ Armina Mevlani provoi një tjetër version të “Kiki Challenge” (FOTO+VIDEO)

Brenda festës në anije/ Armina Mevlani provoi një tjetër version të “Kiki Challenge” (FOTO+VIDEO)

Fashionistja shqiptare, Armina Mevlani, ndodhet në Mykonos të Greqisë, duke shijuar ditët e nxehta të shtatorit.

E ftuar në një nga festat e organizuar nga “Moet”, e premtja e saj ka qenë siç do ta donte secili prej nesh: det, ushqim dhe muzikë.

Udhëtimi i saj për në plazh nisi me anije, për të përfunduar në ishull me ushqim të gatuar në zgarë.

Më pas festa vijoi në anije, me muzikë dhe pije. Dukej për Arminën vendi perfekt për të provuar sfidën “Kiki Challenge”. Si ju duket versioni i saj?