Këngëtarja shqiptare HUTON FANSAT! Mbush trupin me tatuazhe për klipin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare HUTON FANSAT! Mbush trupin me tatuazhe për klipin e ri (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare HUTON FANSAT! Mbush trupin me tatuazhe për klipin e ri (VIDEO)

Ditë pas dite, këngëtarët po publikojnë këngë të reja për t’i paraprirë verës dhe për t’u bërë hite. Në listën e hiteve të kësaj vere shtohet edhe kënga e re e Ingrit Gjonit, “Hasta la vista”, që u publikua sot në YouTube.

Ingrit Gjoni është rikthyer në ekranet shqiptare me një bashkëpunim me këngëtaren Ada Luka dhe Foggy-n, për projektin e ri i cili pritet të bëjë bujë.

Klipi është shumë premtues dhe për këtë u sigurua vetë Ingriti e cila shfaqet me tatuazhe nga koka te këmbët. Këngëtarja duket mjaft ekstravagante me tatuazhet dhe fustanin e kuq që i ekspozon hiret. Për më tepër, ndiqni klipin: