Ndodh në Shqipëri! Bëhet xheloze për bashkëshorten e të vëllait, vajza i gris fustanet dhe e rreh (VIDEO) – AlpeGossip
Ndodh në Shqipëri! Bëhet xheloze për bashkëshorten e të vëllait, vajza i gris fustanet dhe e rreh (VIDEO)

Ndodh në Shqipëri! Bëhet xheloze për bashkëshorten e të vëllait, vajza i gris fustanet dhe e rreh (VIDEO)

Një nuse e re e cila jetonte me prindërit e burrit duket se ka bërë shumë xheloze kunatën e saj.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri i saj jetonte në Zvicër dhe sa herë që vinte në Shqipëri i sillte dhurata.

Por veprimet e vëllait të saj duket se e kanë bërë shumë xheloze motrën e cila i ka grisur të gjitha fustanet dhe më pas e ka dhunuar. Është dashur ndërhyrja e pjesëtarëve të familjes për të shuar sherrin me tyre.