Teston besnikërinë e të dashurit, duke e joshur me shoqen e ngushtë – AlpeGossip
Teston besnikërinë e të dashurit, duke e joshur me shoqen e ngushtë

Teston besnikërinë e të dashurit, duke e joshur me shoqen e ngushtë

Një vajzë ka vendosur të testojë besnikërinë e të dashurit të saj duke e testuar me shoqen e saj të ngushtë. Ashley vendoi të joshë të dashurin Bart me miken e saj Alex.

Kjo erdhi pas Bart kishte filluar të tregonte interes për Alex.

“Ajo është lloji i vajzës që nuk dëshiron ta lësh vetëm në një dhomë me të dashurin tënd. Ai bëri shaka me mua duke më thënë se dëshironte të bënte një treshe me të,“-tha Ashley në serinë e fundit të ‘To Catch a Cheater’ në YouTube.

Kamerat e fsheta ndjek Alex e cila takon Bart në një parking, ndërsa ai ishte në pushimë e drekës.

Alex i jep atij një përqafim të madh dhe nuk humbet kohë por fillon të flirtojë me të.

Ajo i tha se dukej si adhurueshëm me kravatë dhe i tregon se i dashuri i saj është ndarë me të.

Mikja më e mirë e Ashley i rrëfen sesa e mërzitur ka qenë kohët e fundit ndërsa Bart e ngushëllon duke i kërkuar që të takohen.

Të dy shkëmbejnë numrat dhe Alex i kërkon Bart që ta mbajë të fshehtë takimin e tyre nga Ashley.

Ndërsa ai i tha se nuk kishte asnjë problem që ta mbante sekret, ndërsa Alex shkon më tej duke i thënë atij që të merrte pizhama në rast se dëshironte të qëndronte.

Më pas Bart e kap Alex nga trupi dhe e ngren lart.

Kur Alex më në fund largohet Bart ka një buzëqeshje të madhe në fytyrë ndërsa e shikon të largohet.