MOHOI ikjen nga Top Channel, Ledion Liço mer vendimin DRASTIK! Ai largohet nga… – AlpeGossip
MOHOI ikjen nga Top Channel, Ledion Liço mer vendimin DRASTIK! Ai largohet nga…

MOHOI ikjen nga Top Channel, Ledion Liço mer vendimin DRASTIK! Ai largohet nga…

Moderatori i njohur Ledion Liço ditët e fundit është vënë në qendër të vëmendjes mediatike pasi po përflitet se do të largohet nga “Top Channel”.

Shkak i largimit të tij u tha se u bënë përplasjet e vazhdueshme që ai kishte me drejtorin e ri, Ben Blushin. Sipas këtyre lajmeve, Ledioni kishte pretenduar që ta zinte ai postin e drejtorit të përgjithshëm, por me emërimin e Ben Blushit, kishin nisur edhe përplasjet me këtë të fundit.

Mirëpo ky lajm u përgënjeshtruar nga Ledioni duke u quajtur si “Fake News”. Edhe pas reagimit të Ledionit u publikua një foto ku shihej se moderatori ja kishte dërguar stafit të “The Voice”. Edhe pse Ledioni tha se ishte vetëm një sajesë e medias, veprimi i tij i fundit ka ngritur shumë dyshimet për ikjen e tij nga Tch.

Ai ka mbyllur profilin e tij në Instagram. Kjo ndoshta është një reagim i Ledionit për të mos u shqetësuar nga lajmet që po dalin për të ose thejsht ai do të pushojë dhe mos të ket asnjë gjë që ta vrasi kohën./AlpeNews.al/