NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Ori Nebiaj vite më parë kur ishte pjesëmarrëse në programin e dashurisë – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Ori Nebiaj vite më parë kur ishte pjesëmarrëse në programin e dashurisë

NUK DO E NJIHNI/ Ja si dukej Ori Nebiaj vite më parë kur ishte pjesëmarrëse në programin e dashurisë

Ori Nebiaj është një nga moderatoret më të dashura nga publiku. Prej disa vitesh, ajo është pjesë e ekranit shqiptar.

Mirëpo, askush nuk e di, por Ori dikur ka marr pjesë në një emision, ku kërkonte dashurinë. Bëhet fjalë për “Kupid” të drejtuar nga Albana Osmani, ku Nebiaj u takua me Armandon.

E ftuar te “Ëndërrtjerrësit”, Ori ka treguar se si detyroi motrat që të ulnin automatin në mënyrë që të mos e shihnin prindërit.

“Unë atëherë bëja një Top Select të ngjashëm me Tur Hyskon, ndërkohë që ula automatet e shtëpisë dhe i thoja motrave, në filan orë hiqni dritat në shtëpi që të mos e shohin mami e babi. Kupidi e bëri punën e tij”, tha ajo.