BJONDE DHE JOSHËSE/ Tayna e trego publikisht vendimin drastik që ka marrë – AlpeGossip
BJONDE DHE JOSHËSE/ Tayna e trego publikisht vendimin drastik që ka marrë

BJONDE DHE JOSHËSE/ Tayna e trego publikisht vendimin drastik që ka marrë

Jo më kot, pasi në vitin 2018 ajo hyri fuqishëm në tregun muzikor shqiptar e cila solli projekte mjaft të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Meqë ndërrimi i ngjyrës së flokëve tashmë është bërë modë për shumë nga artistet edhe Tayna ka eksperimentuar shpesh me ta.

Në imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj, Instagram reperja shfaqet tejet në formë dhe kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë.

Jam duke u ndjerë bjonde më vonë”: shkruan reperja

View this post on Instagram

I‘m feeling the blonde hair lately

A post shared by Tayna (@tayna) on