HAJDE SHTËPI HAJDE/ Adelina Tahiri na tregon nga garderoba gjigante tek tualeti (FOTO) – AlpeGossip
HAJDE SHTËPI HAJDE/ Adelina Tahiri na tregon nga garderoba gjigante tek tualeti (FOTO)

HAJDE SHTËPI HAJDE/ Adelina Tahiri na tregon nga garderoba gjigante tek tualeti (FOTO)

Adelina Tahiri po i kalon këto ditë e vetëizoluar në shtëpi me bashkëshortin, djalin Jonin, vëllain dhe motrën. Këngëtarja ka vendosur që gjatë ditës së sotme t’i përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram dhe shumë prej tyre kanë kërkuar që ajo t’i tregojë shtëpinë.

Me këtë rast Adelina ka treguar disa kënde të shtëpisë që nuk i kishte shfaqur më parë, që nga dhoma e ndjenjes, dhoma e djalit, kuzhina, garderoba gjigante me veshje firmë, këpucë e shumëllojshmëri parfumesh deri tek tualeti.

Në shtëpinë e këngëtares mbizotëron ngjyra e bardhë dhe ari.

Adelina tregoi se shtëpinë e ka dizenjuar të gjithën vetë.